huoniuniu.org

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Dorwać Smarta / Get Smart 2008dodany: 13/02/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
13/02/2010
Wyświetleń:
2498
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Głównym bohaterem nowej komedii akcji zatytułowanej "Get Smart" jest agent Maxwell Smart Steve Carell, który musi stawić czoła złowrogiej tajnej organizacji o kryptonimie "Kaos" i udaremnić jej najnowszy plan przejęcia kontroli nad światem. Po tym, jak kwatera główna amerykańskiej agencji wywiadu o nazwie "Control" została zaatakowana, a wszyscy agenci zdekonspirowani, Szef Alan Arkin nie ma innego wyjścia i musi awansować pełnego zapału analityka Maxwella Smarta, który zawsze marzył o pracy w terenie u boku legendarnego Agenta 23 Dwayne "The Rock" Johnson. Jednak w tej misji Smart musi współpracować z kimś innym. Jego partnerką zostaje agentka 99 Anne Hathaway jedyna pracownica "Control", która nie została zdekonspirowana. 99 jest doświadczoną agentką, równie piękną co niebezpieczną.


Dorwać Smarta / Get Smart 2008dodany: 13/02/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:173 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze huoniuniu.org. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis huoniuniu.org nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    Economics of Starbucks - 1239 Words | スニーカー | Vous devez vous identifier ou créer un compte gratuit