huoniuniu.org

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Miasto w ogniu (Heat Wave City on Fire) (200...dodany: 15/03/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
15/03/2010
Wyświetleń:
1925
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

skorumpowany burmistrz (Leslie Nielsen) powodowany chciwością i głupotą doprowadził do wielu nieprawidłowości. Za jego rządów zezwolono na wybudowanie zakładów chemicznych w środku miasta. W tym samym czasie powstało też kilka budowli użyteczności publicznej, które wzniesiono niezgodnie z obowiązującymi przepisami. Jednym z tych obiektów jest miejscowy szpital, który nie spełnia podstawowych wymogów bezpieczeństwa. Jeden z pracowników rafinerii występuje o podwyżkę. Spotyka się z odmową i do tego traci miejsce pracy. Z zemsty otwiera zawory bezpieczeństwa od zbiorników z paliwem; benzyna w niekontrolowany sposób zaczyna płynąć do instalacji usytuowanych w całym mieście. Wkrótce dochodzi do kilku potężnych eksplozji.


Miasto w ogniu (Heat Wave City on Fire) (200...dodany: 15/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18212 Online:87 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze huoniuniu.org. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis huoniuniu.org nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    TĂŠlĂŠcharger | Joan Shawlee | AMC Security pro apk free download