huoniuniu.org

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Timon i Pumba / Timon and Pumbaa (1995-1998)Seriale huoniuniu.org

Serial opowiada o przygodach dwójki "najlepsiejszych" przyjaciół, bohaterów filmu "Król Lew", surykatce Timonie i guźcu Pumbie. Gościnnie pojawiają się również inne zwierzęta z "Króla Lwa", np. Rafiki czy Simba, a także całkiem nowe postacie, jak Gwint (człowiek, wcielający się w postać czarnego charakteru danego odcinka, jest np. bandytą, kucharzem próbującym ugotować nowego przyjaciela Timona i Pumby, łowcą zwierząt, poszukiwaczem złota itd.), krokodyl Pumba Junior, klub bobrów Tedów, węże z amazońskiej dżungli, gorylica, która chce zostać matką Timona i Pumby, ogromna orlica i jej pisklę, które Timon musi nauczyć latać, a także wiele innych, ciekawych zwierzaków, które w połączeniu z dwójką głównych bohaterów stwarzają grono naprawdę zabawnych, niepowtarzalnych postaci. Świetny serial komediowy w disney'owskim stylu, przesiąknięty specyficznym poczuciem humoru, z pewnością spodoba się każdemu, nie tylko maluchowi.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18220 Online:47 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze huoniuniu.org. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis huoniuniu.org nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

Gonna be the Twin-Tail!! | Fear The Walking Dead Season 2 EP 01-07 WEB-DL Eng Subs x265 Hevc [DSRG] | Hỏa Hồng Niên Đại Hắc Cốt Đường chap 10215-05-2018